CFMOTO 300SR

Sportovní silniční motorka vhodná pro mladé jezdce, kteří si chtějí užít patřičné zábavy. V týdnu najdete užití v městském provozu a o víkendu v ostrých zatáčkách!

Momentálně záruka 5 let pro prvního majitele, který není podnikatelem.

102.990 

Kategorie:

Motorka CFMOTO 300SR

Sportovní motorka CFMOTO 300SR je ideální vstupní bránou pro mladé jezdce do světa motorek. Hlavním úkolem motocyklu CFMOTO 300SR je poskytnout spoustu zábavy. V městském provozu se díky své mrštnosti a obratnosti také neztratí.

Motocykl je poháněn vodou chlazeným jednoválcovým motorem o objemu 292,4 ccm a výkonu až 21,4 kW při 8 750 otáčkách za minutu. O pořádný požitek z jízdy se stará DOHC  dvojitý vačkový hřídel, který snižuje setrvačnost motoru a zvyšuje jeho odezvu a vyvažovací hřídel pro snížení vibrací válce pro zvýšení komfortu.

O správné dávkování paliva se stará vstřikování Bosch EFI. To se stará o atomizaci paliva pro optimální spalování a účinnost. O bezpečnost se navíc stará ABS od Continetalu,

Design motorky

Při konstrukci bylo dbáno na lehkost a agilnost. Suchá hmotnost motorky je 165 kg. Těžiště motorky díky nizké světlé výšce 135 mm a nízce položenému  sedlu ve výšce 780 mm zaručuje skvělou obratnost. Motorka je skvělou volbou pro sportovní typ jízdy i každodenní dopravu do práce nebo do školy.

Řada motocyklů SR

SR je zkratkou anglického slovního spojení Sport Racing. Jsou to tedy motocykly určené pro sportovní a závodní styl jízdy. Na to bylo myšleno při jejich konstrukci.

Mám zájem o CFMOTO 300SR

4 + 15 =